Bahçelievler mah. 1831/14 Sk. No:12 D:71 İZMİR

  • +90 232 440 95 95
  • info@kbteknikyapi.com

KB İnşaat, zirveyi hedef değil temel aldığı için kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemiştir.

KB İnşaat, insana, doğaya, çevreye faydalı, sağlam, dayanıklı ve işlevsel olacağına inandığı projeleri kabul eder. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen KB Teknik Yapı, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman zirveyi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak belirlemiştir. İnşaa etmek her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette, ve hizmette zirve ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır.

KB İnşaat, gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır, tüm süreçlerde her emek verenin, projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır. KB İnşaat, olarak tamamladığımız her yeni projenin yaşamı her zaman daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

KB İnşaat, olarak çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve kârlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

KB TEKNİK YAPI

PROJE HAKKINDA
TÜM SORULARINIZ İÇİN

+90 232 440 95 95

Kentsel Dönüşüm Formu
Sohbeti Başlat
💬 Size Nasıl Yardım Edebilirim?
Merhaba, Kentsel Dönüşüm Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz?